Atribuită Cumpărare directă

TERMEN DE LIVRARE: MAXIM 17.02.2020 Dispenser Esenia pentru prosoape pliate de hârtie este destinat dotării toaletelor cu trafic mediu de persoane și nivel de vandalism redus. Un dispenser economic și rezistent, care se va integra cu succes in toaletele profesionale cele mai diverse – din clădiri de birouri, restaurante, cabinete medicale, etc. Caracteristici: Dispenser pentru prosoape pliate de hârtie cu carcasă din plastic ABS, Ergonomic: design conceput special pentru un confort maxim în utilizare, Permite monitorizarea consumului, prin vizorul de nivel situat în partea de jos a dispenserului. Știi exact când produsul necesită reîncărcare, Montaj facil, prin prinderea în perete cu ajutorul șuruburilor, Ușor de întreținut și curățat – cu ajutorul unei lavete umede Caracteristici tehnice: Material: plastic ABS Culoare: alb Dimensiuni: 27 x 26 x 27 cm Capacitate: 400 porții Producător: Esenia

Număr anunț
DA24943616
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
39514400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat