Atribuită
Cumpărare directă
-snitel papane- 15 baxuri x 15 buc x 11,01 lei; -cartofi congelati-10 pungi x 16,51 lei; -ketchup 10 kg x 40.37 lei; -ulei- 12 l x 3,85 lei; -varza- 40 kg x 1,9 lei; -lamai- 3 kg x 5.5 lei; -zahar- 20 kg x 2,6 lei; -faina 000- 40 kg x 2,25 lei; -gem 5 kg- 2 cutii x 33,03 lei; -drojdie- 5 pachete x 2.4 lei; -oua- 180 buc x 0,4 lei;
- Număr anunț
- DA24983056
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "ION GHICA" TARGOVISTE (CUI 4279910)
- Furnizor / câștigător
- RADUCANU PROD-COM SRL (CUI 5667693)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.085,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.085,55 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.