Atribuită Cumpărare directă

CALCULATOR LENOVO THINKCENTRE M82 DESKTOP, INTEL CORE I3 GEN 3 3220 3.3 GHZ, 4 GB DDR3, 250GB SATA DVDRW. Garantie produse: 12 luni.

Număr anunț
DA24956360
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
IT SOURCES SRL (CUI 35995617)
Cod CPV
30210000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.680 RON
Valoare atribuită
2.680 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.680 RON

din 2.680 RON estimat