Atribuită Cumpărare directă

HDD extern WD Elements Desktop 2TB USB3.0 Black conform act ad. 1/2020 la contract nr. 27/29.05.2019

Număr anunț
DA24943222
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI 42066043)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355 RON
Valoare atribuită
355 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355 RON

din 355 RON estimat