Atribuită Cumpărare directă

CONFORM DEVIZ NR.52 23.01.2020 INLOCUIT FILTRU AER, ULEI, POLEN INLOCUIT ULEI INLOCUIT ANSAMBLU STERGATOR INLOCUIT FLANSA AMORTIZOR INLOCUIT RULMENT SARCINA

Număr anunț
DA24943515
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.697,49 RON
Valoare atribuită
1.697,49 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.697,49 RON

din 1.697,49 RON estimat