Atribuită
Cumpărare directă
CATETER TORACIC CU TROCAR DIN PVC TERMOSENSIBIL CU LINIE RADIOOPACA, GRADATA SI VARF ASCUTIT CH 8-32 Cateter toracic cu trocar CH 12 , lungime 23 cm = 5 BUC Cateter toracic cu trocar CH 16 , lungime 23 cm = 50 BUC Cateter toracic cu trocar CH 20 , lungime 39 cm 5 BUC
- Număr anunț
- DA24994538
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 33172000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.