Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta sistem video, control acces si alarmare Sistem de alarmare antiefractie 1. Verificări periodice lunare asupra sistemului, cu întocmirea de fişe de revizie lunare; 2. Efectuare reparatii in caz de necesitate 3. Verificare centrala de alarma antiefractie 4. Inspectie vizuala si curatire; 5. Verificare modul de linie; 6. Verificare module expander 7. Verificare acumulatori si modul de incarcare; 8. Verificare tastaturi de comanda; 9. Verificare conexiuni electrice; 10. Verificare detectori 11. Inspectie vizuala si curatire; 12. Verificare circuit electric; 13. Verificare anexe: butoane de panica, pedale, sonerii, etc. 14. Inspectie vizuala si curatire; 15. Verificare functionare mecanica; 16. Verificare functionare electrica; Sistem de supraveghere video 1. Verificări periodice lunare asupra sistemului, cu întocmirea de fişe de revizie lunare; 2. Inspectie vizuala si curatire a DVR verificare mod de inregistrare si imagini inregistrate 3. Verificare perioada de stocare imagini 4. Verificare conexiuni electrice; 5. Verificare camere video 6. Reglare, focalizare imagini 7. Respectarea conditiilor de munca si de protectia muncii Sistem de control acces 1. Verificări periodice lunare asupra sistemului, cu întocmirea de fişe de revizie lunare; 2. Verificarea circuitelor de alimentare electrica 3. Verificare inchidere usi 4. Verificarea functionarii tagurilor de acces 5. Programare, reprogramare taguri În cadrul activităţilor de revizie se vor
- Număr anunț
- DA24980850
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.