Atribuită Cumpărare directă

tichete 270 bucati / rola - Zebra Z-Select 1000D, label roll, thermal paper, 38.1x38.1mm.comanda ferma.transport gratuit.

Număr anunț
DA24974236
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,40 RON
Valoare atribuită
282,40 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,40 RON

din 282,40 RON estimat