Atribuită Cumpărare directă

PACHET REACTIVI DE LABORATOR : Hidroxid de potasiu Merck KG 1 56.33 Hidroxid de sodiu Merck - 1kg BUC 1 50.7 Acid ascorbic la 100g BUC 1 192.24 Acid sulfuric Merck 95-97% 2.5 lt BUC 2 57.71 Alcool etilic 96 L 1 63 Azotat de argint 0.1N fiola BUC 5 380.16 Azotat de potasiu Merck - 500g BUC 1 127.44 Azotit de sodiu Merck 500 g BUC 1 163.08 Bromura de potasiu 500 gr, BUC 1 137.59 Citrat trisodic dihidrat Merck - 500g BUC 1 193.32 Hipoclorit de sodiu sol. 10% w/v L 1 165.38 Metilorange 25g - Merck BUC 1 192.24 Naftil etilen diamina diclorhidrat - 25g Merck BUC 1 253.8 Solutie standard de azotit la 500ml - NaNO2 in H2O trasabila NIST 1000mg/l - Merck BUC 1 146.88 Sulfat de mercur 250g Merck BUC 1 981.76 Trietanolamina - 250 ml BUC 1 206.55 Permanganat de potasiu - fiole de 0.1 N BUC 4 148.84

Număr anunț
DA24996275
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.541,89 RON
Valoare atribuită
5.541,89 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.541,89 RON

din 5.541,89 RON estimat