Atribuită Cumpărare directă

Pretul se refera la servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale - coduri 18 01 01 , 18 01 01 (18 01 03*) , 18 01 02 (18 01 03*) , 18 01 03*, Pretul nu include TVA. conform act aditional la contractul 47/026.05.2019

Număr anunț
DA25006071
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.750 RON
Valoare atribuită
15.750 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.750 RON

din 15.750 RON estimat