Atribuită
Cumpărare directă
1 Ancheta sociala adulti - carnet autocopiativ in 2 exemplare (6 coli x 2 = 12 coli x 20 set = 240 coli / carnet) | tipar la o culoare, print fata, format A4 | Hartie alb / verde (primul si al 2 lea exemplar) buc 5 55,000 lei 2 Ancheta sociala copii - carnet autocopiativ in 2 exemplare (5 coli x 2ex = 10 coli x 20 set = 200 coli / carnet) | tipar la o culoare, print fata, format A4 | Hartie alb / verde (primul si al 2 lea exemplar) buc 5 46,000 lei 3 Cerere handicap, 1 pag. A4, alb./negru, print fata buc 50 0,100 lei 4 Scrisoare medicala, 1 pag. A4, alb./negru, print fata buc 50 0,100 lei 5 Anexa 2, 1 pagina color, print fata buc 50 0,130 lei 6 Anexa 1, 1 pagina color, print fata/verso buc 50 0,180 lei 7 Raport de vizita, 1 pagina alb/negru, print fata/verso buc 30 0,110 lei 8 Tipizate, 1 pagina alb/negru, print fata buc 50 0,100 lei 9 Anexa 1 - 1 pagina color, print fata/verso buc 100 0,180 lei 10 Anexa 2 - 1 pagina color, print fata buc 200 0,130 lei 11 Anexa 3 - 1 pagina color, print fata buc 100 0,130 lei 12 Anexa 4 - 1 pagina color, print fata buc 200 0,130 lei 13 Anexa 5 - 1 pagina color, print fata/verso buc 100 0,180 lei 14 Anexa 10 - 1 pagina color, print fata buc 100 0,130 lei 15 Anexa 12 - 1 pagina color, print fata buc 300 0,130 lei 16 Declaratie taxa hoteliera - 1 pagina alb/negru, print fata buc 300 0,100 lei 17 GDPR - 1 pagina color, print fata buc 200 0,130 lei 18 Model 2016 - 1 pagina color, print fata buc 100 0,130 lei 19 Acordare ASF - 16 pagini alb/negru,
- Număr anunț
- DA24996625
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30199700-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.012,20 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.