Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA Interventie service la analizorul automat de biochimie BS 400, include: 1, inlocuirea urmatoarelor piese: - Lampa 20W : 1 buc. x 830 lei - Filtru admisie apa : 1 buc. x 1164 lei - Filtru bumbac statie de filtre : 1 buc. x 120 lei 2. Manopera service: 3 ore x 135 lei 3. Transport service - 104km: 61.36 lei
- Număr anunț
- DA24948548
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.580,36 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.