Atribuită
Cumpărare directă
Trusa pentru perfuzie sub presiune (max. 2 bar) si gravitationala, lungime 200 cm, diametru tub 3 mm x 4,1 mm, canula din plastic, dispozitiv de clampare cu rola, filtru pentru particule >15 µm, dispozitiv de aerisire manual, filtru sterilizant 0,22 µm cu suprafata de filtrare 10 cm2, conectare tip luer-lock, permite perfuzarea solutiei de paclitaxel, DEHP-free,PVC-free, latex-free. cod produs: 2886544 ambalaj: cutie x 100 buc
- Număr anunț
- DA25013336
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33194120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.