Atribuită Cumpărare directă

Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 700 x 1000 mm(120 litri)= Saci deseuri medicale ADR, Recipient /Recipiente intepatoare-taietoare 12 L =Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare ADR, Recipient /Recipiente/Recipienti 5 L BIOSAFE=Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR, Recipient/Recipiente/Recipienti 3 L =Cutie plastic colectare intepatoare-taietoare CU ADR, Saci galbeni PE "Pericol Biologic" 520 x 700 mm(60 litri)=Saci deseuri medicale ADR

Număr anunț
DA24975926
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.107 RON
Valoare atribuită
1.107 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.107 RON

din 1.107 RON estimat