Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de implementare,asistenta,service si actualizare produse soft, ce cuprinde următoarele module: – Acordarea de asistenta software achizitorului in utilizarea Sistemului informatic financiar contabil integrat ”eXpert bugetar”,pe toata perioada de valabilitate a contractului prin deplasare la sediul achizitorului ,telefonic si prin control de la distanta pe internet; -Actualizarea permanenta a Formularelor de Raportare FOREXEBUG; -Executarea de service la Sistemul informatic financiar contabil integrat ”eXpert Bugetar” in scopul mentinerii acestuia in permanenta stare de functionare; -Actualizarea permanenta a sistemului informatic financiar contabil integrat ”eXpert Bugetar” in conformitate cu prevederile legale in vigoare.
- Număr anunț
- DA24986270
- Autoritate contractantă
- COMUNA ION NECULCE (CONSILIUL LOCAL COMUNAL ION NECULCE) (CUI 4541050)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72212440-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.200 RON
- Valoare atribuită
- 13.200 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.