Atribuită Cumpărare directă

Senzor SO2 pentru analizorul de ioni si gaze sanguine Nova Biomedical CCX

Număr anunț
DA24950670
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
EROMEDIKS SRL (CUI 20285271)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat