Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare constând in: -inlocuit bielete directie -inlocuit bucse brate suspensie -inlocuit cap bara dreapta -inlocuit curea accesorii -inlocuit pivoti inferiori -inlocuit ulei+filtre -reglat geometrie roti Inlocuit: -bielete directie 2 buc -filtru combustibil 1 buc -filtru habitaclu 1 buc -filtru ulei1 buc -ulei Castrol EDGE 5W40 1L 2 buc -ulei Castrol EDGE 5W40 5L 1 buc -spray degresant 1 buc -pivot inferior fata 2 buc -cap bara dreapta 1 buc -burduf protectie 2 buc -spray degripant 1 buc -filtru aer 1 buc -bucse brat suspensie 4 buc -curea accesorii 1 buc Total manopera 813,60 ron Total piese 1246,50 ron

Număr anunț
DA24976940
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060,10 RON
Valoare atribuită
2.060,10 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060,10 RON

din 2.060,10 RON estimat