Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT ATM CCA KG 5,014 1 83,67 27524206 HOME G.CIUPERCI TAI.5KG PG 4 1 210,76 58308719 AROVIT GEM ASOR.PATI5KG GL 2 1 57,01 54188073 DARIA KETCHUP DULCE 10KG GL 2 1 70,22 42964569 SORICA ULEI FLOAREA S1L ST 30

Număr anunț
DA24975353
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,70 RON
Valoare atribuită
734,70 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,70 RON

din 734,70 RON estimat