Atribuită
Cumpărare directă
8 1 litru Temperă 1000 ml T1000 2 4 1 set Set 20 de cărămizi din carton CC20 3 1 1 set Discuri tactile – set 1, 5 perechi G2117 4 59 1 buc 40g Lipici solid stick 40g E081061 5 1 1 set Lipici plastilina 100g E081070 6 1 1 buc Parașută GONGE diametru 5m G2303 7 2 1 set Joc țintă CD54501 8 2 1 set Cămile interconectabile CD54302 9 2 1 set Carduri secvențiale pentru cămile CD54312 10 1 1 set Dinozauri CD53082 11 2 1 set Ursuleț cu rucsac CD53078 12 2 1 set Mijloce de transport CD72411
- Număr anunț
- DA24977457
- Autoritate contractantă
- Liceul Vocational Reformat din Tg. Mures (CUI 22715871)
- Furnizor / câștigător
- KREATIVITY SRL (CUI 22531895)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.429,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.429,41 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.