Atribuită Cumpărare directă

Cupa PRO4864a - 2 buc., cupa PRO4864b - 2 buc. si Medalia E702 -8 buc. necesare organizarii turneului de tenis Cupa Vulturul Negru in perioada: 08 - 11.02.2020, la Baza Sportiva Iosia

Număr anunț
DA24992174
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
39298700-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat