Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii prezentate. Marker permanent CENTROPEN 8566 - culoare negru - 10 buc. - culoare rosu - 4 buc. - culoare albastru - 3 buc - culoare verde - 3 buc

Număr anunț
DA24992450
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,79 RON
Valoare atribuită
463,79 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,79 RON

din 463,79 RON estimat