Atribuită Cumpărare directă

Servicii formare profesionala-Performanta in sectorul public-Abordari practice in contextul modificarilor legislative -MODUL DE DOUA ZILE = 1 buc 1. Modulul: RESURSE UMANE 2. Modulul: MANAGEMENTUL SISTEMULUI DE CONTROL INTERN/MANAGERIAL -MODULE DE O ZI =3 buc 1. Modulul: ACHIZIȚII PUBLICE 2. Modulul: MANAGEMENT FINANCIAR ȘI CONTABILITATEA INSTITUȚIILOR PUBLICE 3. Modulul: ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI ȘI INVESTIȚII PUBLICE

Număr anunț
DA24981587
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,54 RON
Valoare atribuită
1.341,54 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,54 RON

din 1.341,54 RON estimat