Atribuită Cumpărare directă

Lichid pentru Generatoare de Fum Greu - Martin Jem Low-Fog High Density, 5 litri

Număr anunț
DA24997187
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
CULTECH PROFESSIONAL SRL (CUI 16349938)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292,75 RON
Valoare atribuită
2.292,75 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.292,75 RON

din 2.292,75 RON estimat