Atribuită Cumpărare directă

Atribute esentiale : Clasa de utilizare Profesionala Volumul brut al rezervorului 35 l Putere de aspirare 254 mbar Tensiune 230 V Putere : Putere nominala 1200 W Dotari : Functie de suflare NU Rezervor de inox NU Priza pentru scule electrice DA Comutator curatare filtru DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare 3 tuburi de aspirare placate cu crom, cu lungimea de 0.35 m si diametrul de 35 mm Duza pentru rosturi Filtru burduf plat celuloza Furtun 3 m, 35 mm cu mufa pentru scula electrica Modul SFC+ Racord cotit Sac de eliminare Set duze pentru podea Dimensiuni : Greutate 11.6 kg Zgomot : Nivel putere sonora 80 dB Informatii suplimentare : Informatii suplimentare Dimensiune(Lxlxh): 515x450x575 mm Suprafata de filtrare: 6150 cm2 Flux volumic maxim (turbina): 74 l/sec Valizele L-Boxx pot fi imbinate cu inchidere clic, ca solutie practica de transport si depozitare Garantie : Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni .

Număr anunț
DA24997535
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42999100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,61 RON
Valoare atribuită
1.554,61 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,61 RON

din 1.554,61 RON estimat