Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea urmatoarelor bunuri: Nr. ctr. Denumire Specificaţii minime U.M. Buc Valoare fără TVA 1 Cafea măcinată pachet 500 gr. - buc 4 2 Pahare carton 100 buc/set - buc 3 3 Tuș ștampilă - buc 2 (1 buc. albastru și 1 buc. roșu 4 Alonjă îndosariere 25buc/set - Buc 3 5 Folie documente A4 100 buc/set - buc 2 6 Dosar plastic cu șină 50 buc/set - buc 2 7 Copertă plastic transparent A4, 100 buc/set - buc 1 8 Biblioraft A4 8 cm, copertă laminată (10 buc gri, 10 buc albastru închis,10 buc portocaliu, 3 buc galben,6 buc maro, 1 buc violet, 1 buc albastru deschis, 1 buc verde închis, 5 buc roșu, 3 buc verde deschis) - buc 50 9 Lipici lichid - buc 2 10 Marker negru -buc 2 11 Hârtie A4 80 gr./mp, 500 coli/top - Buc 30 12 Saci menaj Saci menaj 60 L, - buc1 13 Saci menaj Saci menaj 240 L, 10 buc/rolă - buc 1 14 Detergent pardoseli -buc 1 15 Detergent geamuri cu pistol, -buc 1 16 Detergent lichid toaletă - buc 1

Număr anunț
DA25005517
Autoritate contractantă
AGENTIA METROPOLITANA PENTRU DEZVOLTARE DURABILA BRASOV (CUI 18308578)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
15861000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929,59 RON
Valoare atribuită
929,59 RON
Data publicării
09.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

929,59 RON

din 929,59 RON estimat