Atribuită
Cumpărare directă
R0164 BORS PUNGA 1L=6BUC*1.27; R0835 SALAM VARA VID =3KG*17.61; R0596 PULPE PUI SUPERIOARE BAX CONGELATE=20KG*6.24; R0880 PARIZER PUI TARANESC=4.3KG*17.79; R1197 CARNE PORC TOCATA 70/30 ATM =6.4KG*20.83; R0378 FASOLE VERDE CONGELATA 1KG=10BUC*6.56; R0859 CARNATI SEMIAFUMATI=5.9KG*22.02; R0866 CREMWURSTI EXTRA PIEPT PUI=3.7KG*21.83; R0750 OASE PORC CU CARNE REFRIGERATE=4.6KG*8.45; R1511 PULPA PORC FARA OS CONGELATA=4.8KG*24.04; R0863 CIOLAN DEZOSAT AFUMAT=5.1KG*18.26; R0171 OUA ROSII=60BUC*0.41
- Număr anunț
- DA24966914
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.227,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.227,52 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.