Atribuită
Cumpărare directă
Executam mobilier la comanda, pe dimensiunile cerute de beneficiar. Mobilierul este confectionat din pal laminat de 18mm sau 36mm(Egger, Cronospan), cantuit cu canturi abs, accesorii Blum si Hafele. Transportul si montajul este gratuit in limita a 50km pentru comenzi mai mari de 10.000 lei. Pretul se negociaza in functie de cantitate si de dimensiunile solicitate
- Număr anunț
- DA24959379
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- CRISMOBILIER SRL (CUI 36904676)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.400 RON
- Valoare atribuită
- 17.400 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.