Atribuită Cumpărare directă

HP LaserJet Pro MFP M227sdn multifunctional laser monocrom A4, viteza 28ppm (18ppm duplex), max 1200x1200dpi, prima pagina 6.4s, volum lunar maxim 20.000pag, recomandat 250-2.500, memorie 256MB, procesor 800MHz; panou control LCD text 2 linii; limbaje: PCL 5c, PCL 6, PS, PCLm, PDF, URF, PWG; tava intrare 250 coli, tava priority 10 coli, iesire 150 coli, ADF 35 coli, duplex automat; scan: flatbed, color, 15ppm, 24 bit adincime de culoare, 256 niveluri de gri, Twain 1.9 &2.1; formate fisier: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF; copy: max 28cpm, 600x600dpi, max 99 copii, zoom 25-400%; conectivitate: High-Speed USB 2.0, Fast Ethernet, HP ePrint, Apple AirPrint 1.5, Google Cloud Print 2.10; se livreaza cu cartus toner standard 1.600 pag si imaging drum 23.000 pag, ulterior se pot folosi cartuse standard HP 30A (CF230A), 1.600 pag sau cartuse de mare capacitate HP 30X (CF230X), 3.500 pag, si imaging drum HP 32A (CF232A), 23.000 pag. (G3Q74A)

Număr anunț
DA24983710
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala "Mihai Draganescu (CUI 6121265)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,99 RON
Valoare atribuită
824,99 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,99 RON

din 824,99 RON estimat