Atribuită Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate pentru constructii locuinte de serviciu

Număr anunț
DA25005106
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Furnizor / câștigător
POLIART SRL (CUI 11493800)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.872 RON
Valoare atribuită
97.872 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.872 RON

din 97.872 RON estimat