Atribuită
Cumpărare directă
MERE GOLDEN PL KG CI KG 21,200 1 CARTOFI ALBI +60 RO KG CI KG 29,600 1 ROSII TR KG CI KG 5,600 1 ARDEI GRAS BIANCA TR KG C KG 5,600 1 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 9,800 1 TELINA RO KG C.I VRAC KG 5,162 1 PORTOCALE GR KG CI VRAC KG 20,800 1 VARZA ALBA RO. KG. CI VRA KG 24,000 1 B.SCAN.PATE SIBIU PUI200G CV 15 1 SIM LAPTE 1,5% 1L BU 35 1 TPS ZAHAR 1KG PG 10 1 BANEASA FIDEA 4OUA 200G PG 20 1 BANEASA GRIS 500G PG 3 1 FINETI CREMA ALUNE 1KG GL 2 1 BELIN STAND.FR.PAD20X2G CU 20 1 FA.AROMFR.LAMAIE 20X2G BU 20 1 BELIN MENTA 20X1,8G BU 10 1 MONOR BRANZA BURDUF 1KG BU 6 1 DANONE IAURT NAT3,5% 130G IF 23 7 ALBALACT UNT 82% 200G BU 25 1 ALBATROS OUA COD2 CL.L 30 IF 3 30 LADORNA SMANTANA UHT 32% CU 1 1 VIVA CEREALE CACAO BALLS PG 15 1 B.BORSEC A.CARBO. 1,5PET ST 42 1 B.BORSEC APA PLATA 2,0PET ST 90 1 FISH FINGERS 300 G BU 20 1
- Număr anunț
- DA25005158
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Kogalniceanu Sebes (CUI 12864680)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.080,29 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.