Atribuită Cumpărare directă

1/ ADEZIV CM 25 ALB -25KG – 1 buc x 57.14 lei 2/ PLACI TRAVERTIN CLASSIC 30.5X45.7X1.2 – 0.28 mp x 94.55 lei 3/ CHIT 2561 FUGAFLEX BEIGE – 5 buc x 7.14 lei

Număr anunț
DA25003752
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,33 RON
Valoare atribuită
119,33 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,33 RON

din 119,33 RON estimat