Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatie, intretinere a instalatiilor sanitare in scoli, reprezentand schimbari de antigel, robineti, racord, termostat, etc

Număr anunț
DA24959380
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SAT MARGARITI COMUNA BECENI (CUI 3662550)
Furnizor / câștigător
TOP REFORMAS INTEGRALES S.R.L. (CUI 41359711)
Cod CPV
45232460-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.728,56 RON
Valoare atribuită
5.728,56 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.728,56 RON

din 5.728,56 RON estimat