Atribuită Cumpărare directă

Casco 12 luni- acoperiri clasa A + B + C + D, FRANSIZA 0% >> Clasa A - coliziune, ciocnire, lovire, zgariere, rasturnare, cadere a vehiculului Clasa B - furt total si partial, precum si tentativa de furt Clasa C - fenomene naturale, inundatie, incendiu, explozie, caderea unor corpuri pe vehicul Clasa D - pagube produse elementelor vitrate in cazul in care doar aceste parti componente ale vehiculului au fost avariate in urma producerii unuia din riscurile din Clasa A sau Clasa C Clauze speciale: Vandalism, Patrunderea vehiculului in locuri inundate, Circulatia vehiculului in afara drumurilor publice 1. NT35ADR, Skoda Superb,NT-35-ADR, 1896 cmc, 85 kW TMBDC23UX89012120, 2008 ; valabilitate din 04.03.2020 2.NT32ADR,Renault Megane,NT-32-ADR, 1461 cmc, 78 kW VF1LMSEC640708807 2008; valabilitate din 05.03.2020 3. NT33ADR,Renault Megane, NT-33-ADR, 1461 cmc, 78 kW VF1LMSEC640779514 2008; valabilitate din 05.03.2020

Număr anunț
DA24997120
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.690,86 RON
Valoare atribuită
7.690,86 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.690,86 RON

din 7.690,86 RON estimat