Atribuită Cumpărare directă

ADVIA 360, 560 Dil Advia 560 5P Diff Advia 560Lyse ADVIA 560 CONTROL Set

Număr anunț
DA25003868
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.886,85 RON
Valoare atribuită
4.886,85 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.886,85 RON

din 4.886,85 RON estimat