Atribuită
Cumpărare directă
ACCESORII MOBILIER PALWHITEWOOD 18 mm-5 BC,ABS HR 22/0.45-51M,ALICARE CANT -51 M,ARACET LEMN--1 BC,CANT PVC ALB-60 M,PIC.NIV.CONIC CU FLANSA- 50 BUC,CAPAC MASCARE AUTOADEZIV-4 COLI,HOLZSURUB 3.5X30 MM-3 SUTE,HOLZSURUB4.0X50 MM-3 SUTE,HOLZSURUB 4.0X60 MM-3 SUTE,CEPURI LEMN-1 KG,SMIRGHEL D 123-10 BUC,PANZA PENDULAR - 1 SET,COLTAR 17X17 MM -100 BUC,PUNCTATOARE PT CEPURI - 1 SET,BIT PH1-ISOTIN -1B
- Număr anunț
- DA25012503
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
- Furnizor / câștigător
- ELFEROM PLUS SRL (CUI 17304144)
- Cod CPV
- 39157000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.808,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.808,51 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.