Atribuită Cumpărare directă

81HN00UERI Laptop Lenovo V130-15IKB, cu procesor Intel® Celeron 3867U 1.80 GHz, Dual Core, 15.6", HD, 4GB, 1TB HDD, Intel HD Graphics 610, Free DOS, Iron Grey

Număr anunț
DA24997109
Autoritate contractantă
COMUNA TOMSANI (PRIMARIA COMUNEI TOMSANI JUD. VALCEA) (CUI 2541550)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,28 RON
Valoare atribuită
714,28 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,28 RON

din 714,28 RON estimat