Atribuită Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 01 PRET DE CATALOG: 1.500,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 60140000-1 Transport de pasageri ocazional (Rev.2) DESCRIERE: Transport persoane Resita-Muntele-Semenic-Garana-Resita, in data de 17 Februarie 2020, pentru 35 persoane

Număr anunț
DA24966467
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
EXODUS TRANS SRL (CUI 8626850)
Cod CPV
60140000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat