Atribuită Cumpărare directă

Pachet hematologie compatibil cu sistemele automate de hematologie Nihon Kohden : isotonic 7 bid si 4 bid cpu cleanac 3 2 bid spital cleanac 5 1 bid spital si 1 bid cpu hemolinac 3 n 2 bid spital hemolinac 5 1 bid spital

Număr anunț
DA25004769
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.480 RON
Valoare atribuită
12.480 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.480 RON

din 12.480 RON estimat