Atribuită Cumpărare directă

azotatul este produs de Slobozia si este de granulatie medie pretul este negociabil in functie de cantitatea solicitata

Număr anunț
DA25010250
Autoritate contractantă
COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
Furnizor / câștigător
SERITEL SRL (CUI 1384236)
Cod CPV
24440000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.528 RON
Valoare atribuită
27.528 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.528 RON

din 27.528 RON estimat