Atribuită
Cumpărare directă
Denumire articol Cantitate Pret fara tva prosop cu capison 1 29.41 prosop cu capison 2 37.82 prosop cu capison 3 25.21geanta bebe 6 79.83 pantaloni 2 8.40 pantaloni 3 7.56 pantaloni 1 8.40 set 3 piese 6 16.81 paturica flace 6 31.93 body bebe 1 14.29 body bebe 2 11.76 body bebe 2 14.29 body bebe 1 11.76 pampers nr.2 80buc act ive 6 63.78 prosop cu capison 4 25.21 pantaloni 3 8.40 pantaloni 1 8.40 set 3 piese 2 16.81 set 3 piese 2 16.81 paturica flace 4 31.93 body bebe 1 11.76 body bebe 1 14.29 body bebe 2 11.76 pampers nr.2 80buc active 4 63.78 geanta bebe 2 79.83 geanta bebe 2 79.83
- Număr anunț
- DA25014019
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15405118)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
- Cod CPV
- 18411000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.414,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.414,29 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.