Atribuită Cumpărare directă

HG MAZARE 720GR(8) 8BUC X4.0275 ZAHAR 1KG AMBALAT CORONITA(10) 10PUNGI X 2.4678 ULEI 1L UNISOL (15)(6) 6BUC X 5.3119 BRANZA TOPITA HOCHLAND TRIUNGHI 140GR(30) 10 BUC X 4.4495 OUA ROMANIA CAL I 30 BUC X 0.5045 LAMAI SPANIA CALI 1KG X 6.1467

Număr anunț
DA25014092
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,56 RON
Valoare atribuită
154,56 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,56 RON

din 154,56 RON estimat