Atribuită Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII MEDICALE SPECIALIZATE DE MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA24961341
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Furnizor / câștigător
M.M. VANCU SRL (CUI 15256067)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
756,80 RON
Valoare atribuită
756,80 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,80 RON

din 756,80 RON estimat