Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE INTOCMIRE SI INTERMEDIERE DOCUMENTE DE CALATORIE PENTRU IMPLEMENTAREA PROIECTULUI CULTURA IN OGLINDA, RESPECTIV PENTRU PARTICIPANTII DIN PROIECT, IN VEDEREA EFECTUARII DEPLASARILOR IN ORASUL KALUSH (UCRAINA).SERVICIILE VOR CONSTA IN:INTOCMIREA/INTERMEDIEREA A 70ASIGURARI CU DURATA DE 4ZILE,LA CEREREA BENEFICIARULUI, ESTIMATE PENTRU LUNILE DE IMPLEMENTARE: LUNA 8(APRILIE-MAI 2020),9 ASIGURARI, LUNA 18(FEBRUARIE-MARTIE2021),28ASIGURARI, RESPECTIV IN LUNA 22(IUNIE-IULIE2021),33ASIGURARI,OBȚINEREA/INTERMEDIEREA DE DOCUMENTE NOTARIALE SAU DE ALTA NATURA,NECESARE IN VEDEREA EFECTUARII DEPLASARILOR IN UCRAINA MENTIONATE MAI SUS,PENTRU UN NUMAR DE 18ELEVI PARTICIPANTI IN PROIECT.SERVICIUL VA TREBUI SA INCLUDA CEL PUTIN URMATOARELE:OBTINEREA DE PROGRAMARI LA BIROUL NOTARIAL PENTRU FIECARE PARTICIPANT IN PARTE,DEPLASAREA (INCLUSIV ACOPERIREA COSTURILOR ASOCIATE) SI INSOTIREA FIECARUI PARTICIPANT SI A TUTORILOR ACESTUIA LA BIROUL NOTARIAL,IN VEDEREA INTERMEDIERII ACTELOR NECESARE CALATORIEI IN STRAINATATE (IMPUTERNICIRI,PROCURI, ACORDURI),IN FUNCTIE DE PARTICULARITATILE FIECARUI CAZ.DE EXEMPLU,ELEVII MINORI NECESITA ACORDUL PARINTILOR PENTRU A PUTEA IESI DIN TARA IN COMPANIA UNEI PERSOANE IMPUTERNICITE DE ACESTIA),INTOCMIREA UNUI DOSAR PERSONAL DE CALATORIE PENTRU FIECARE PARTICIPANT/BENEFICIAR,IN FUNCTIE DE NECESITATILE IMPUSE DE LEGISLATIA IN VIGOARE, SOLUTIONAREA EVENTUALELOR PROBLEME PROCEDURALE LEGATE DE DOCUMENTE, CARE POT APAREA PE PARCURSUL DEPLASARILOR
- Număr anunț
- DA24998986
- Autoritate contractantă
- Orasul Seini (CUI 3627765)
- Furnizor / câștigător
- PROGRESSIVE ASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL (CUI 31546933)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.610 RON
- Valoare atribuită
- 10.610 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.