Atribuită Cumpărare directă

BEC HALOGEN CAPSULA 14W G4 12V CL 2BC/10 (set 2 buc)/TUB FLUORESCENT 18W

Număr anunț
DA24989214
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara Carol I (CUI 5042660)
Furnizor / câștigător
ADORI LIGHTING SRL (CUI 9620928)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.376 RON
Valoare atribuită
2.376 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.376 RON

din 2.376 RON estimat