Atribuită
Cumpărare directă
Coperti coperta arhiva arhivare fata spate A4 carton dur mucava de 1.5 mm NEPERSONALIZAT B4U perechi 1000 Biblioraft bibliorafturi plastifiat plastefiat 7.5 7,5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U bucati 1000 Perforator perforatoare din metal metalic PROFESIONAL capacitate de perforare 100 coli B4U WD218 bucati 2 Perforator perforatoare din metal metalic metalice profesionale capacitate de perforare 60 coli B4U bucati 2 Marker evidentiator Textmarker corp dreptunghiul varf tesit 1 - 4 mm albastru galben verde rosu B4U Bucati 10
- Număr anunț
- DA24989420
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.269,64 RON
- Valoare atribuită
- 6.269,64 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.