Atribuită Cumpărare directă

DET.PARD.ASEVI MIO 5 L

Număr anunț
DA24978756
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Sf Maria (CUI 4426760)
Furnizor / câștigător
ECO VASORAMI SRL (CUI 30762491)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,88 RON
Valoare atribuită
184,88 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,88 RON

din 184,88 RON estimat