Atribuită
Cumpărare directă
10 1034200 ASPIRATOR MULTIFUNCT WD3 1.629-820.0 BUC 1,00 296,00 248,74 47,26 20 2023127 BOILER ELECTRIC LYDOS R 80 V 1,8K EU BUC 1,00 506,00 425,21 80,79 30 7012559 SET 5 SACI HARTIE SE4001-WD3-MV3 6959130 BUC 1,00 40,65 34,16 6,49 40 3000254 DOZATOR SAPUN LIDER MARE 301 BUC 6,00 27,43 138,30 26,28
- Număr anunț
- DA24964462
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU (CUI 5138960)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 846,41 RON
- Valoare atribuită
- 846,41 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.