Atribuită Cumpărare directă

DACIA DUSTER, CS01WSA, UU1HSDJ9G55956578 Valabilitate Contract de la 09/02/2020 pana la 08/02/2021 Contract emis in data de 07/02/2020, ora 11:12 Prima de asigurare 463.47 Lei,

Număr anunț
DA25006961
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,47 RON
Valoare atribuită
463,47 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,47 RON

din 463,47 RON estimat