Atribuită Cumpărare directă

SURUB HEXAGONAL, PIULITA, SPRAY CURATITOR, DEGRIPANT GRAFIT NEGRU, VASELINA ALBASTRA, D/R ROATA FATA STG+DR, D/M SURUB REGLAJ DIRECTIE STG+DR, EFECTUAT GEOMETRIE ROTI

Număr anunț
DA25008015
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,91 RON
Valoare atribuită
859,91 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,91 RON

din 859,91 RON estimat