Atribuită Cumpărare directă

CONFECTII METALICE Grinzi PROFILE FIER 50x30x2 si 30x30x2 mm DIMENSIUNE : 751x400

Număr anunț
DA25001588
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
44212240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,52 RON
Valoare atribuită
155,52 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,52 RON

din 155,52 RON estimat